Kitaip sudėlioti žodžiai turi kitokią prasmę, o kitaip sudėliotos prasmės - kitokį poveikį
//Blezas Paskalis
Rekvizitai Viešoji įstaiga Mokslo ir technologijų populiarinimo centras Adresas: Studentų g. 65 – 513, LT-51369 Kaunas Įmonės kodas: 302318321
PVM mokėtojo kodas: LT100005808511
A/s. Nr.: LT 45 7044 0600 0688 8034
Bankas: AB SEB bankas

Kontaktai Rašykite mums: info@mtpc.lt

Pranešimai spaudai

Mūsų teikiamos tekstų rašymo paslaugos apima ir pranešimų spaudai parengimą.

Rengiame ir platiname pranešimus spaudai apie Jūsų įmonės naujienas, planuojamus renginius ar akcijas. Pranešimus spaudai galime parengti griežtu klasikiniu stiliumi arba sukurti originalią, o kartais net ir šmaikščią istoriją, kuri lengvai įsimintų ir galėtų sklisti „iš lūpų į lūpas“.

Visais atvejais įsiklausome į klientų pageidavimus, įsigiliname į skelbiamų žinių esmę ir tik tada siūlome galimus variantus, iš kurių galutinį išsirenka pats klientas. Galite išsamiai susipažinti kaip vyksta tekstų rašymas.

Kartais pageidaujami pranešimai spaudai yra labai didelės apimtis ir išsamumo, tuomet tai jau užsakomieji straipsniai, su visai kitokiu stiliumi ir apimtimi.

Kainos derinamos individualiai, priklausomai nuo užsakymų kiekio, tematikos, pradinės informacijos gausos ir kitų aspektų.

Pranešimai spaudai išplatinami pagrindinių žiniasklaidos priemonių redakcijoms ir esant pageidavimui, publikuojami BNS naujienų agentūros sistemoje.