Rašyti nuostabiai – tai ir nuostabiai mąstyti, ir nuostabiai jausti, ir nuostabiai išreikšti, tai yra turėti ir protą, ir sielą, ir skonį
//Žoržas Biufonas
Rekvizitai Viešoji įstaiga Mokslo ir technologijų populiarinimo centras Adresas: Studentų g. 65 – 513, LT-51369 Kaunas Įmonės kodas: 302318321
PVM mokėtojo kodas: LT100005808511
A/s. Nr.: LT 45 7044 0600 0688 8034
Bankas: AB SEB bankas

Kontaktai Rašykite mums: info@mtpc.lt

Tekstų rašymo paslaugos

Mūsų teikiamos tekstų rašymo paslaugos yra kokybiškos bei sparčiai atliekamos, o kaina „nesikandžioja“. Tad jei prireikė tekstų rašymo paslaugos nedvejodami kreipkitės į mus!

Mūsų teikiamos tekstų rašymo paslaugos apima tokių tekstų kūrybą:

Kodėl mes?

Nors rašyti mokame kiekvienas, bet ne kiekvienas galėtume parašyti kokybišką reikiamo stiliaus, tematikos ir apimties tekstą. Žiūrint profesionaliai, tekstų rašymas – yra ne ką mažiau talento ir žinių reikalaujantis darbas, nei bet kokios kitos specialybės veikla. Tuo labiau, jog kokybiškos tekstų rašymo paslaugos technine, technologine ir inovacijų tematika neatsiejamos nuo gilios autorių erudicijos ir puikaus „žodžio“ valdymo, o tam jau reikia ir daug talento.

Kaip jau matėte iš pateikto tekstų sąrašo, jų įvairovė yra labaii didelė. O juk kiekviena teksto rūšis yra visai kitokia ir apima skirtingą stilių, apimtį, pateikiamos informacijos išsamumą. Absoliučiai universalių žmonių nebūna, tad skirtingoms tekstų rūšims prireikia labai skirtingų kompetencijų ir erudicijos autorių.

Juk nenorėtumėte, jog statybų tematikos straipsnį rašytų tik IT technologijas išmanantis autorius – labai tikėtina, jog jis sunkiai supras, kuo skiriasi „grebėstas“ nuo „murloto“, o nuotekų srautą matuos MB. Tas pats ir su statybos temomis rašančiu autoriumi, jei jam pavestume parašyti straipsnį apie nešiojamų kompiuterių naujienas – iš kur jam žinoti, kuo RAM skiriasi nuo VRAM ar kas tai yra magistralės taktinis dažnis. O kai tokius tekstus rengia tik socialinį/humanitarinį išsilavinimą turintys viešųjų ryšių agentūros darbuotojai, už gautą rezultatą iš vis negalima nieko garantuoti. Štai todėl dažniausiai pranešimai spaudai būna absoliučiai neinformatyvūs ir visiškai nepatrauklūs.

Mūsų teikiamos tekstų rašymo paslaugos apima iš esmės visas įmanomas tekstų rūšis, o juos kuria daugiau nei 20 skirtingų autorių, turinčių techninį išsilavinimą ir puikiai valdančių plunksną. Tik toks didelis autorių kolektyvas užtikrina, jog teikiamos tekstų rašymo paslaugos bus kokybiškos, o parengti tekstai atitiks būtent tą tipą, koks ir yra pageidaujamas.

Jei įdomu, galite susipažinti, kaip atrodo tekstų rašymas iš arčiau.

Kokia kaina?

Dirbant su labai didele tekstų įvairove, praktiškai neįmanoma įvardinti bendros tekstų rašymo paslaugos kainos – ji priklauso nuo daugybės dedamųjų – teksto tipo, temos sudėtingumo, pageidaujamos autoriaus kvalifikacijos, pirminės informacijos prieinamumo, užsakymų kiekio, terminų ir kitų faktorių.

Tad kiekvienu atveju tekstų rašymo paslaugos kaina skaičiuojama individualiai ir po to derinama su klientu. Mat jei paskaičiuota tekstų rašymo paslaugos kaina pagal pirminius pageidavimus yra per didelė, galima ją mažinti koreguojant tekstų apimtis, jų rengimo terminus ar pasirenkant kitokius tekstų tipus.